Program Weteran Plus

pl_weteran_plus_logo_07.png

"Program Weteran Plus" tworzy pakiet ulg i zwolnień skierowanych do weteranów działań poza granicami państwa i weteranów poszkodowanych w działaniach poza granicami państwa.

Uprawnienia przysługują osobom posiadającym legitymację weterana albo legitymację weterana poszkodowanego, zamieszkałym na terenie miasta Bielska-Białej.

Korzyści uczestnictwa  w programie

Partnerzy Programu

1. Bielskie Centrum Kultury

-  zniżka w Wysokości 50% ceny biletu wstępu na każdy koncert, którego organizatorem jest Bielskie

Centrum Kultury.

-  bezpłatne zaproszenia na biletowane imprezy plenerowe Miasta Bielska-Białej.

2.  Galeria Bielska BWA

-  bezpłatny wstęp na wystawy oraz warsztaty organizowane przez Galerię Bielską BWA.

3. Teatr Polski

- zniżka w wysokości 50% ceny biletu wstępu na przedstawienia własne Teatru Polskiego (z wyłączeniem premier, przedstawień gościnnych oraz festiwalowych).

4. Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji

-  zniżka w wysokości 50% ceny biletu za korzystanie z Krytej Pływalni „Troclik” i sauny;

-  zniżka w wysokości 50% ceny biletu za korzystanie z lodowiska,

- zniżka w wysokości 50% ceny biletu za korzystanie z Pływalni „Panorama” i „Pływalni Start”.

5. Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

- zniżka w wysokości 50% ceny biletu wstępu na wszystkie przedstawienia Teatru (z wyłączeniem premier, przedstawień gościnnych oraz festiwalowych).

6. TS PODBESKIDZIE S.A

- bilet na mecz za złotówkę za okazaniem Karty Weteran Plus oraz legitymacji Weterana.

Pdf